KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16635348
nr 1663 5348
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 32/50, Siesta på Forum. Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 12:45:13)
Uppdatera
Visning
fredag 29/11, lördag 30/11, söndag 1/12 och måndag 2/12
Auktionen
avslutas:
måndag 2 december kl 18:13:43
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor